4608M-901-103LF
Mfr.Part #
4608M-901-103LF
Datasheet
4608M-901-103LF
Description
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 8SIP
Stock
115
Capacitance :
10000pF
Number of Capacitors :
7
Package / Case :
8-SIP
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V
Datasheets
4608M-901-103LF
Part Manufacturer Stock Description
4608 Keystone Electronics Corp. 265 CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN